2020 – 2021 Sıfır Araç Modelleri Fiyat Karşılaştırması

2020 – 2021 Sıfır Araç Modelleri Fiyat Karşılaştırması

2020 – 2021 Sıfır Araç Modelleri Fiyat Karşılaştırması

Herkese merhabalar, bu yazımızda sizlere 2020 yılları ve 2021 yıllarına ait sıfır araç modellerinin fiyat karşılaştırmasını inceleyeceğiz.

Ülkemizde gelen ÖTV zammı sonrası ikinci el araç fiyatlarında artış tekrar gözlendi. Bu durum insanlarımızı 0 araç almaya teşvik etti. Birçok insan hayallerindeki 0 arabaya kavuşmak için otomobil bayilerine akın ediyor. İnsanlar bir yandan markaların en uygun fiyatlı 0 araç fiyatlarına daha sık bakıyor.

2020 yılı pandemi başlangıcında fabrikaların yarı- zamanlı çalışmasından ve bazılarının geçici bir süreyle üretime ara vermesinden ötürü ülkemizde araç stoğu konusunda sıkıntılar yaşanmıştı. Bu düşüş satışa da yansımıştı. Fakat yaz aylarında üretimin hızlanması neticesinde araç üretiminde ve satışında 2020 yılının kendi satış rekorunu kırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Koronavirüs salgını otomotiv piyasasında etkisini göstermeye devam ediyor. Birçok insanda 2. ele gelen zamlar, ve 2 .el araba fiyatlarının 0 araçlardan pahalı satılma konusunda oldukça şikayetçi. Bu krizi fırsata çeviren insanlar 0 araç alma konusunda oldukça kararlılar.

Sizlere bu yazımızda, ülkemizde en çok satan popüler ve rağbet gören ilk 20 otomobil markalarının en uygun alınabilecek fiyat listelerine yazımızın aşağısında yer vereceğiz. Bir konuda önemli bir bilgilendirme yapmak isteriz. Ülkemizde dolar/ euro kurlarının değişkenliği ve gelen ötv zammından sonra bazı araç firmalarının 2021 yılına ait fiyat listeleri henüz resmi sayfalarında yayınlanmamıştır.

2021 zamlı fiyatlar yayınlandığında sizlere 2021 model zamlı fiyat konusunda , bir başka başlık altında olan yeni yazımızda yer vereceğiz. Bu durumu sizlere belirtmek isteriz.

2020 – 2021 Sıfır Araç Modelleri Fiyatı Karşılaştırması

13 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir